Ražotājs: Thomson
Modelis: THHP07310
EAN: 3254762007310
Thomson THHP07310. Produkta krāsa: Melns, Ierīces novietojums: Novietojams uz galda, Plīts tips: Zonas indukcijas plīts. Kontroles tips: Ar pieskārienu, Vadības novietojums: Augšējā priekšējais, Taimera veids: Digitāls. Pievienotā slodze (elektriskā): 3400 W. Platums: 605 mm, Dziļums: 390 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ierīces novietojums | Novietojams uz galda |
| Plīts tips | Zonas indukcijas plīts |
| Augšējās virsmas tips | Stikls |
| Degļu/virtuves zonu skaits | 2 zone(s) |
| Elektriskās gatavošanas zonu skaits | 2 zone(s) |
| Ergonomika | |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Vadības novietojums | Augšējā priekšējais |
| Iebūvēta displeja | |
| Taimeris | |
| Taimera veids | Digitāls |
| Taimera ilgums | 180 min |
| Elektroniskā aizdedze | |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Darbības rādītāji | |
| Jaudas līmeņu skaits | 10 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 605 mm |
| Dziļums | 390 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Pievienotā slodze (elektriskā) | 3400 W |
| Integrēts on/off slēdzis | |