Ražotājs: 3M
Modelis: 7100068017
EAN: 0051128004388
3M Privātuma filtrs 15,6" platbildējam portatīvajam datoram ir augstas kvalitātes displeja privātuma filtrs, ko veido bezrāmja displeja privātuma filtrs un piemērots ir portatīvajiem datoriem. Filtra krāsa ir melna, bet caurspīdīga, kas to padara par ideālu risinājumu jebkurā portatīvā datora dizaina vidē.
Filtra aizsardzības īpašības nodrošina tam noturību pret skrāpējumiem un arī atbalsta LCD displeja tipus. Filtra pretapžilbināšanas apstrādes funkcijas nodrošina skaidru un komfortablu skatīšanos pat spilgti apgaismotās vietās. Tāpat tas ir skrāpējumu izturīgs, viegli tīrāms, uzliekams un noņemams, padarot to praktisku un ērtu ikdienas lietošanai.
Šis privātuma filtrs ir piemērots platekrāna displejiem ar 16:9 mērījumu attiecību. Filtru var izmantot uz datora arī ar skārienekrāna funkciju. Filtra orientācija ir ainava. Produkts nodrošina izturīgu ekrāna aizsardzību, kas krāsotas melnas krāsas dēļ neietekmē portatīvā datora izskatu.
Attiecībā uz izmēriem, šim privātuma filtram ir maksimālais ekrāna izmērs 39,6 cm (15,6"), kas padara to piemērotu vidēji lieliem portatīvajiem datoriem. Ekrāna izmērs ir 212 x 360 mm (H x W), bet produkta platums ir 31,8 cm, un augstums ir 45,7 cm.
Šo produktu iepako kastē ar kopējo svaru 234,4 g un izmēriem 317 x 457 x 4 mm (W x H x D). Atsevišķi tajā ietilpst 5 gabali. Preču kastes gabalu skaits uz paletēm ir 1620 gabali, kas rezultē pārvadājuma bruttomasu 516 kg ar paletes izmēriem 10,7 x 12,2 x 13,3 cm (W x L x H). Turklāt pārvadājumiem paredzētās (iekšējās) kastes izmēri ir 2,65 x 3,98 x 3,97 mm (W x L x H) ar GTIN (EAN / UPC) kodu 50051128004383. Iepakojumā ir 5 gabali.
Kopumā 3M privātuma filtrs 15,6" platbildējam portatīvajam datoram ir jūsu perfektais risinājums aizsardzībai, privātumam un komfortam, izmantojot portatīvo datoru.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
3m 3M Blickschutzfilter 41,8 (15,6) W 16:9 | PF156W9E | €53.90 |
|
www.proline.lv |
3M PF156W9E Frameless display privacy filter 39.6 cm (15.6") | €60.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Portatīvais dators |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Melns |
| Produkta krāsa | Melns, Caurspīdīgs |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Ekrāna formāts | Platekrāna |
| Instalēšanas veids | Piestiprināma sloksne |
| Viegli piemērot | |
| Viegli noņemt | |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Viegli tīrāms | |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 39,6 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 212 x 360 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 31,8 cm |
| Augstums | 45,7 cm |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 317 mm |
| Iepakojuma dziļums | 4 mm |
| Iepakojuma augstums | 457 mm |
| Iepakojuma svars | 234,4 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 10,7 cm |
| Paletes garums | 12,2 cm |
| Paletes augstums | 13,3 cm |
| Paletes svars | 516 kg |
| Daudzums uz paletes | 1620 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 2,65 cm |
| Transportējamās kastes garums | 3,98 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 3,97 mm |
| Transportējamās kastes svars | 1,55 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 50051128004383 |