| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Acer AC Adapter 90W toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene Must | €71.48 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 90 W |
| Izejas spriegums | 19 V |
| Izejas strāva | 4,74 A |
| Savietojamība | TravelMate 6410, TravelMate 6460, TravelMate 6592G |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |