| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Acer KP.01801.010 toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene 18 W Valge | €51.86 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Universāls |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 110-240 V |
| Izejas jauda | 18 W |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 1,5 A |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044090 |