Ražotājs: DELL
Modelis: 331-9053
EAN: 0571250517087
DELL 331-9053. Barošanas avota tips: Iekštelpas, Izejas jauda: 240 W, Savietojamība: - Alienware 15 R2 - Alienware 17 R3 - Alienware M17 - Alienware M18 - Alienware X51 R2 - Latitude.... Produkta krāsa: Melns. Kabeļa garums: 1,8 m, Platums: 99 mm, Dziļums: 200,7 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL 331-9053 toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene 240 W Must | €121.61 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Izejas jauda | 240 W |
| Savietojamība | - Alienware 15 R2 - Alienware 17 R3 - Alienware M17 - Alienware M18 - Alienware X51 R2 - Latitude E7240 - Latitude E7440 - Precision 15 7000 Series (7510) - Precision 17 7000 Series (7710) - Precision M4800 - Precision M6700 - Precision M6800 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Platums | 99 mm |
| Dziļums | 200,7 mm |
| Augstums | 25,4 mm |
| Svars | 848 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |