Ražotājs: HP
Modelis: H6Y90ET
EAN: 0887758608166
HP 90W Smart AC Adapter. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100-240 V. Produkta krāsa: Melns. Platums: 58 mm, Dziļums: 29 mm, Augstums: 133 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP 90W Smart AC Adapter power adapter/inverter Indoor Black | €50.85 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 90 W |
| Regulējams izejas spriegums | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 58 mm |
| Dziļums | 29 mm |
| Augstums | 133 mm |
| Svars | 390 g |