Ražotājs: Lenovo
Modelis: 0A36227
EAN: 0132017656243
Lenovo 0A36227. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100-240 V. Produkta krāsa: Melns. Kabeļa garums: 1 m, Platums: 80 mm, Dziļums: 170 mm. Pievienoti kabeļi: AC. Svars (angļu mērvienībās): 0,771 kg (1.7 lbs), Dimensijas (W x D x H): 80 x 169,9 x 35,1 mm (3.15 x 6.69 x 1.38")
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 0A36227 toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene 170 W Must | €160.87 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 170 W |
| Savietojamība | Lenovo ThinkPad W520 |
| Sertifikācija | UL, C-UL, CE, NEMKO, PSE, IARM, PSB, GOST, C-Tick, BSMI, NOM, FCC, CCC, ICES, Serbia, CB, AU, EMC, KC, MEPS, CECP, GS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| AC adaperis komplektā | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Platums | 80 mm |
| Dziļums | 170 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Svars | 770 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -31 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 80 % |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |
| Papildus informācija | |
| Svars (angļu mērvienībās) | 0,771 kg |
| Dimensijas (W x D x H) | 80 x 169,9 x 35,1 mm |