Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4X20M26257
EAN: 0191200521478
Lenovo 4X20M26257. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Auto/Iekštelpās, Ieejas spriegums: 100-240 V. DC izejošais spriegums: 5, 9, 15, 20. Produkta krāsa: Melns. Platums: 40 mm, Dziļums: 93 mm, Augstums: 28,5 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4X20M26257 toiteadapter ja vaheldi Automaatne/siseruumi 45 W Must | €72.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Auto/Iekštelpās |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Izejas jauda | 45 W |
| Regulējams izejas spriegums | |
| Kontakdakšas veids | K tips |
| Zīmolu saderība | Lenovo |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 40 mm |
| Dziļums | 93 mm |
| Augstums | 28,5 mm |
| Svars | 170 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | 8 - 80 °C |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| DC izejošais spriegums | 5, 9, 15, 20 |