| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Samsung BN44-00732A strāvas adapteris & pārveidotājs Melns | €50.16 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Televīzija |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas strāva | 2.625 A |
| Izejas spriegums | 24 V |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | HWH750, HWH7500, HWH7501 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |