Ražotājs: Eaton
Modelis: 9SX3000
EAN: 0743172091260
Eaton 9SX3000. UPS topoloģija: Divkāršā-konversija (tiešsaiste), Izejas jaudas kapacitāte (VA): 3 kilovoltampērs, Izejas jauda: 2700 W. Seriālā interfeisa tips: RS-232. Formas faktors: Tower, Produkta krāsa: Melns, Pelēks, Ekrāna veids: LCD. Platums: 214 mm, Dziļums: 412 mm, Augstums: 346 mm. Pievienoti kabeļi: RS-232
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Eaton 9SX3000 puhvertoiteallikas (UPS) Online UPS 3 kVA 2700 W | €2937.61 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| UPS topoloģija | Divkāršā-konversija (tiešsaiste) |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 3 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 2700 W |
| Ievades darbības spriegums (min) | 100 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 276 V |
| Ieejas frekvence | 40/70 Hz |
| Efektivitāte (Tiešsaistes režīms) | 89 % |
| Dizains | |
| Formas faktors | Tower |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Ekrāna veids | LCD |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| Sērijas saskarne | |
| Seriālā interfeisa tips | RS-232 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | RS-232 |
| Manuāls | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 214 mm |
| Dziļums | 412 mm |
| Augstums | 346 mm |