Bang & Olufsen BeoPlay E8 Sport |
|
|---|---|
| PriceInfo.eu | |
| Cena | - |
| Papildus informācija | |
| aptX tehnoloģija | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums Master kastē | 5 pcs |
| Kastes svars (Master) | 1,95 kg |
| Oriģinālās kastes augstums | 210 mm |
| Kastes garums (Master) | 170 mm |
| Oriģinālās kastes platums | 280 mm |
| Kastu skaits kārtā | 120 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85183000 |
| Iepakojuma saturs | |
| Daudzums | 1 |
| Aksesuāri iekļauti komplektā | 3 izmēru ausu ieliktņi, 4 izmēru silikona ausu uzgaļi |
| Pievienoti kabeļi | USB Type-A - USB Type-C |
| Uzlādes bloka tips | Vadu & Bezvadu |
| Uzlādes bloka konektora veids | USB Veids-C |
| Lādētāja jauda | 450 mAh |
| Lādētāja futlāris | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iepakojuma svars | 340 g |
| Iepakojuma augstums | 154 mm |
| Iepakojuma dziļums | 51 mm |
| Iepakojuma platums | 154 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Lādētāja futlāra svars | 55 g |
| Lādētāja futlāra izmēri (P x G x A) | 70,7 x 33,6 x 35,5 mm |
| Labās austiņas svars | 6,4 g |
| Kreisās austiņas svars | 6,4 g |
| Augstums | 25,4 mm |
| Dziļums | 22,5 mm |
| Platums | 20,9 mm |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Uzlādes laiks | 150 min |
| Materiāls | Alumīnijs, Polimērs, Silikons |
| Darbības rādītāji | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| International Protection (IP) code | IP57 |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Ūdensdrošs |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Produkta krāsa | Melns |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Ieteicamais pielietojums | Sporta |
| Valkāšanas stils | Ausīs |
| Produkta veids | Austiņas |
| Savienojamība | |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Bluetooth profili | AAC, SBC |
| Bluetooth | Jā |
| True Wireless Stereo (TWS) tehnoloģija | Jā |
| Savienojamības tehnoloģija | True Wireless Stereo (TWS) |
| Mikrofons | |
| Mikrofonu skaits | 4 |
| MEMS (mikro-elektro-mehāniskā sistēma) mikrofons | Jā |
| Mikrofona veids | Iebūvēta |
| Austiņas | |
| Trokšņa slāpēšanas veids | Pasīvs |
| Trokšņu slāpēšana | Jā |
| Draivera veids | Dinamisks |
| Draivera vienība | 5,7 mm |
| Austiņu jutīgums | 107 dB |
| Pilna pretestība | 16 Ω |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Baterija | |
| Bezvadu lādēšana | Jā |
| Akumulatora jauda | 2,25 vatstunda |
| Nepārtrauktas audio atskaņošanas laiks (ar uzlādes bloku) | 30 h |
| Nepārtraukts audio atskaņošanas laiks | 7 h |
| Kreisās austiņas baterijas jauda | 60 mAh |
| Labās austiņas baterijas jauda | 60 mAh |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas tips | Iebūvēta baterija |
| Ar akumulatoru darbināms | Jā |