Ražotājs: Oral-B
Modelis: 80318297
EAN: 4210201216162
Oral-B 80318297. Sukas galviņas iekļautas, daudzums: 3 pcs, Produkta krāsa: Melns, Izcelsmes valsts: Vācija. Svars: 16,2 g. Iepakojuma platums: 18 mm, Iepakojuma dziļums: 60 mm, Iepakojuma augstums: 220 mm. Skaits iepakojumā: 3 pcs, Oriģinālās kastes platums: 126 mm, Kastes garums (Master): 149 mm. Iekšējā iepakojuma daudzums: 6 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Sukas galviņas iekļautas, daudzums | 3 pcs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apmaiņa | |
| Duālā sukas galviņa | |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Savienojamie produkti | Oral-B Genius; Oral-B Smart, Oral-B Pro,Oral-B Vitality, Oral-B Trizone, Oral-B Teen, Oral-B Triumph, Oral-B AdvancePower |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 16,2 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma augstums | 220 mm |
| Iepakojuma svars | 31,9 g |
| Iepakojuma dziļums | 60 mm |
| Iepakojuma platums | 18 mm |
| Iepakojuma tips | blister-pack |
| Iekšējā iepakojuma daudzums | 6 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Skaits iepakojumā | 3 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 126 mm |
| Kastes garums (Master) | 149 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 237 mm |
| Kastes svars (Master) | 605,2 g |
| Daudzums Master kastē | 12 pcs |
| Daudzums transportējamā kastē | 2 pcs |