Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Savienojamība | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 160 Mbit/s |
| USB savienotājs | USB |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 8000 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 41 mm |
| Dziļums | 198,1 mm |
| Augstums | 118 mm |
| Svars | 1,06 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Lietotāja pamācība | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Papildus informācija | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |