Kā jums izdodas salīdzināt tik lielu produktu skaitu?

Daži mūsu informācijas savākšanas aspekti ir automatizēti, bet citi prasa manuālo darbu. Mums ir liela komanda, kas manuāli savāc informāciju un strādā, lai nodrošinātu, ka Jūs kā patērētājs saņemat vispiemērotāko informāciju par produktiem, tirgotājiem, atsauksmēm un cenām.

Vai PriceInfo pats pārdod kādus produktus?

Nē. PriceInfo ir tikai informācijas pakalpojums. Mēs palīdzam Jums atrast labākos produktus par zemākām cenām. Produktus pārdod tie tirgotāji, uz kuriem mēs atsaucamies, nevis PriceInfo. Lūdzu, pirms pirkuma veikšanas pārbaudiet citu klientu sniegtās vērtējumus par tirgotāju.

Kāda ir cenu atjaunošanas process PriceInfo?

Lielākā daļa cenu tiek automātiski atjaunotas vismaz vienu reizi dienā. Dažiem tirgotājiem cenas tiek atjaunotas biežāk nekā tas. Tomēr PriceInfo ne garantē cenu pareizību. Tāpēc ir svarīgi pārbaudīt cenu uz tirgotāja mājaslapas, pirms veicat pirkumu, lai nodrošinātu, ka cena, ko esat redzējis PriceInfo, ir aktuāla un pareiza.

Kā PriceInfo salīdzina cenas konkrētam produktam?

PriceInfo cenšas parādīt visus pieejamos cenu piedāvājumus. Mēs parādām cenas neatkarīgi no tā, vai tirgotājs ir PriceInfo klients vai nē. Tirgotāji tiek sakārtoti standarta kārtībā, sākot ar zemāko cenu, izņemot piegādi, un tad augošā secībā. PriceInfo salīdzina vairāk nekā 10 miljonus produktu no vairāk nekā 10 000 tirgotājiem un cenšas salīdzināt pēc iespējas vairāk produktu. Bet joprojām ir daudz produktu, kuru cenas mēs neesam spējuši salīdzināt. Šie produkti joprojām parādās PriceInfo, jo tie varētu būt produkts, ko meklējat.

Kāda ir PriceInfo metode, lai uzskaitītu tik daudz tirgotāju?

PriceInfo ir tehniska risinājuma, kas sader ar pieejamajiem produktiem, tirgotājiem un cenām, gan tiešsaistes tirgotājiem, gan dažiem fiziskiem tirgotājiem. Daži datu apstrādes aspekti ir automatizēti, bet citi prasa manuālu darbu.