Gudras funkcijas, kuras Jūs mīlēsiet

Paziņojums, kad cena samazinās

Jūsu laiks ir dārgs, tāpēc mēs vēlamies nodrošināt, ka laiks, ko pavadāt iepērkoties tiešsaistē, ir optimizēts; to var izdarīt, iestatot cenas brīdinājumu par produktiem tieši lietotnē! Kad cena uz produktu, ko vēlaties iegādāties, samazinās vai sasniedz cenu, ko esat iestatījis, Jūs saņemsiet paziņojumu. Jūs varat izvēlēties, vai vēlaties, lai piegādes maksa būtu iekļauta kopējā cenā vai nē!

Uzmanīgi sekojiet visiem piedāvājumiem

Ja ir kaut kas, kurā mēs PriceInfo jau esam lieliski, tad tas ir piedāvājumu meklēšana Jums, lai Jūs varētu izveidot lielisku darījumu! Katru dienu mūsu cenu robota skenē miljoniem cenu no tūkstošiem tirgotājiem un reģistrē cenu kritumus reālajā laikā. Tas nodrošina, ka Jums vienmēr ir jaunākā un zemākā cena un visi līdzekļi, lai veiktu labāko darījumu.

Saglabājiet savus iecienītākos produktus

Izveidojiet sarakstus ar visiem saviem iecienītākajiem produktiem un uzturiet pārskatu par visu, ko vēlaties vai nepieciešat. Dzimšanas dienas, Ziemassvētki, kāzas, mājas siltums - vairs nekad neizlaistiet nevienu no šīm reizēm ar mūsu gudro sarakstiem. Sirds simbols ir Jūsu labākais draugs, noklikšķiniet uz mazās sirds pie produkta, ko vēlaties pievienot izvēlētajam sarakstam, un Jūs esat gatavs.

Jūsu jaunā superspēja: Barkoda skeneris

Jums vairs nekad nav jābrīnās, vai piedāvājums, kas atrodas tieši Jūsu priekšā, ir labākais tirgū - izmantojiet barkoda skeneri produktiem, kad esat veikalā, un nekavējoties uzziniet, vai tas ir labākais piedāvājums. Vairs nekad neizjūtiet pircēja nožēlu ar šo noderīgo rīku!

Meklēt un salīdzināt cenas

Izmantojiet PriceInfo, ja vēlaties atrast jaunas preces vai salīdzināt cenas konkrētām precēm. Iedvesmojieties, pārlūkojot simtiem dažādu produktu kategoriju. Bez tam, vai Jums ir vajadzīgs jauns izlietne, sporta apavi, saulessargs vai jauns telefons - visu var atrast PriceInfo lietotnē!