Mūsu misija ir nodrošināt vienkāršu un ērtu risinājumu, kas ļauj salīdzināt produktu cenas no vairāk nekā 10 000 dažādām tiešsaistes veikalu. Mēs vēlamies palīdzēt Jums ietaupīt laiku un naudu, kā arī atvieglot tiešsaistes iepirkšanās pieredzi.

Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem IT speciālistiem un e-komercijas ekspertiem. Mēs visi esam interneta atkarīgie un zinām, cik svarīgi ir atrast labākos piedāvājumus iepērkoties tiešsaistē. Šī pieredze ļauj mums izveidot un uzturēt efektīvu un precīzu cenu salīdzināšanas meklētājprogrammu.

Mūsu cenu salīdzināšanas tīmekļa vietne ir intuitīva un viegli lietojama, un tā ļauj salīdzināt ne tikai produktu cenas, bet arī to funkcijas, specifikācijas un patērētāju atsauksmes. Mēs arī regulāri uzlabojam savus algoritmus, lai nodrošinātu precīzāko un aktuālāko informāciju par produktu cenām.

Mūsu galvenais mērķis ir sniegt Jums labāko produktu cenu salīdzināšanas pieredzi. Ja Jums ir jautājumi vai ieteikumi, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktu lapu, un mēs ar prieku palīdzēsim Jums. Paldies, ka izmantojat mūsu cenu salīdzināšanas vietni!


SIA "Media Partners"

Adrese: Elijas 17, Rīga, Latvija, LV-1050

Reg. Nr. 50003882281