Privātuma politika

Šī privātuma politika ir paredzēta, lai palīdzētu Jums saprast, kādi dati tiek savākti, kāpēc tie tiek savākti un ko mēs ar tiem darām. Tas ir svarīgi, un mēs ceram, ka Jūs tam veltīsiet laiku un to uzmanīgi izlasīsiet.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir neliels teksta fails, ko mājaslapa, kuru apmeklējat, sūta Jūsu pārlūkprogrammai. Tas palīdz mājaslapai atcerēties informāciju par Jūsu apmeklējumu, piemēram, Jūsu izvēlēto valodu un citām iestatījumiem. Tas var padarīt Jūsu nākamo apmeklējumu vieglāku un vietni vēl noderīgāku. Sīkdatnes spēlē svarīgu lomu. Bez tām tiešsaistes lietošana būtu daudz vairāk kaitinoša. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai saglabātu informāciju, piemēram, Jūsu personiskās preferences, kad apmeklējat mūsu vietni.

Trešās puses sīkdatnes

Trešās puses piegādātāji (piemēram, Google, izmantojot Google AdSense un DoubleClick programmas) var izmantot sīkdatnes, reklamējoties uz mūsu vietnes. Uzziniet vairāk par Google reklāmu sīkdatnēm. Varat izmantot reklāmas iestatījumus, lai pārvaldītu Google reklāmas, kuras redzat, un atteikties no interesēm balstītām reklāmām. Šīs vietnes personalizēto reklāmu izvēles var atsaukt vai mainīt šeit.

Mūsu apmeklētāju mērīšana

Mēs mēram mūsu vietnes apmeklētājus, izmantojot Google Analytics. Tas reģistrē, kuras lapas Jūs apskatāt mūsu vietnē, kā Jūs nonācāt uz mūsu vietni un dažas pamatinformācijas par Jūsu datoru. Visa šī informācija ir anonīma - tāpēc mēs nezinām, kas Jūs esat; tikai to, ka kāds apmeklēja mūsu vietni.

Informācija, ko mēs apkopojam no analītikas, palīdz mums saprast, kādas vietnes daļas darbojas labi, kā cilvēki nonāk uz mūsu vietni, utt. Līdzīgi kā vairums vietņu, mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu mūsu vietni.

Ja Jūs vēlaties, varat uzzināt vairāk par Google Analytics vai atteikties no tā.

Ja Jūs pieteicaties pakalpojumam

Kad Jūs pieteicaties kādam mūsu pakalpojumam, mēs reģistrēsim Jūsu personisko informāciju, piemēram, Jūsu vārdu un e-pasta adresi.

E-pasti

Mēs varam nosūtīt Jums e-pasta paziņojumus par Jūsu pieprasīto pakalpojumu (piemēram, jaunumi vai paziņojumi, kad ziņojums ir pabeigts). Jums vienmēr ir iespēja atteikties no jebkāda šāda veida saziņas.

Mēs nekad neparedzēsim Jūsu personiskās informācijas vai e-pasta adreses nodrošināšanu trešajām personām, izņemot gadījumus, kad tās ir specifiski nodarbinātas, lai palīdzētu piegādāt mūsu pašu pakalpojumus, kā aprakstīts iepriekš.

Drošība

Mēs veicam daudzas piesardzības darbības, lai novērstu Jūsu personisko informāciju zudumu, ļaunprātīgu izmantošanu vai izmaiņas. Šīs piesardzības ietver:

  • Aparatūra tiek glabāta drošā datucentrā aiz ugunsmūra;
  • Piekļuve informācijai ir ierobežota ar paroli un/vai drošu atslēgu;
  • Ierobežojumi tam, kāda informācija ir pieejama no jebkuras atrašanās vietas.

Lai gan mēs rūpīgi uzmanāmies, lai jūsu konfidenciālā informācija būtu aizsargāta, mēs nevaram garantēt datu drošību, kas tiek nosūtīti pār internetu.

Politikas atjauninājumi

Mēs varētu atjaunināt šo privātuma politiku laika gaitā, it īpaši, kad mainās tehnoloģijas. Jūs vienmēr varat pārbaudīt šo lapu, lai iegūtu jaunāko versiju. Mēs varētu arī paziņot jums par privātuma politikas izmaiņām pa e-pastu.

Kontakti

Ja jums ir jautājumi par šo privātuma politiku vai jūsu personiskajiem datiem, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu: info at priceinfo.eu