Palieliniet pārdošanas apjomu, izmantojot PriceInfo

Lai izvietotu savus produktus PriceInfo portālā, veiciet šādus soļus:

 1. Izveidojiet bezmaksas kontu:
  Reģistrējieties šeit.
 2. Ievadiet kontaktinformāciju un veikala informāciju.
 3. Izvēlieties un konfigurējiet savu preču integrācijas metodi PriceInfo:
  - Izmantojot jau gatavus PriceInfo API moduļus interneta veikalam.
  - Izmantojot jau esošo XML eksportu citām cenu salīdzināšanas sistēmām.
  - Integrējot PriceInfo API, pamatojoties uz mūsu dokumentāciju.
 4. Ievietojiet sekojošo kodu savas veikala sākumlapā:
    <a href="https://priceinfo.eu" title="PriceInfo.lv - cenu salīdzināšanas portāls"><img alt="PriceInfo.eu" src="https://priceinfo.eu/images/priceinfo.gif"></a>

Ja Jums ir jautājumi par PriceInfo API pieslēgšanu un integrāciju Jūsu tiešsaistes veikalā, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktformu vai zvanot pa tālruni +371-24888000.

Kāpēc sadarboties ar mums ir izdevīgi Jums?

Sadarbība ar mūsu portālu neparedz nekādas komisijas maksas vai maksājumus par Jūsu produktu izvietošanu. Tas dod Jums lielisku iespēju piesaistīt jaunus lietotājus un palielināt pārdošanas apjomu, nemaksājot papildu līdzekļus.

Auditorijas paplašināšana: PriceInfo ir plašs lietotāju bāzes, kas aktīvi izmanto mūsu platformu, lai meklētu un salīdzinātu cenas par precēm. Novietojot savus produktus mūsu portālā, Jūs atverat jaunu auditorijas pieejamību un palielināt pārdošanas apjomu.

Reklāmas iespējas: PriceInfo var piedāvāt veikaliem papildu reklāmas iespējas. Veikali var izmantot banerus, speciālus piedāvājumus vai akcijas PriceInfo portālā, lai piesaistītu patērētāju uzmanību un palielinātu savu zīmolu atpazīstamību. Tas var būt efektīvs mārketinga un reklāmas instruments veikaliem.

Kopumā sadarbība ar PriceInfo cenu salīdzināšanas portālu nodrošina ievērojamas priekšrocības veikaliem, ļaujot tiem palielināt redzamību, konkurētspēju, piesaistīt jaunus klientus un optimizēt savas pārdošanas un mārketinga stratēģijas.