| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.funtech.si |
Seagate 8TB 3,5" Expansion Desktop USB 3.0 STEB8000402 | €172.63 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| Wi-Fi | |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska ietilpība | 8000 GB |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 120,6 mm |
| Dziļums | 176 mm |
| Augstums | 36,6 mm |
| Svars | 950 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Lietotāja pamācība | |
| Iepakojuma platums | 212 mm |
| Iepakojuma dziļums | 218 mm |
| Iepakojuma augstums | 68 mm |
| Iepakojuma svars | 1,36 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |