| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE EXPANSION STKN2000400 | €91.52 |
|
www.pc21.fr |
SEAGATE EXPANSION STKN2000400 | €145.72 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska ietilpība | 2000 GB |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | USB |
| Ārējais jaudas adapteris | |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Dziļums | 115,3 mm |
| Augstums | 12,6 mm |
| Svars | 159 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Iepakojuma platums | 105 mm |
| Iepakojuma dziļums | 146 mm |
| Iepakojuma augstums | 32 mm |
| Iepakojuma svars | 239 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |