Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| USB savienotājs | Micro-USB B |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| Wi-Fi | |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 2000 GB |
| Tips | HDD |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | USB |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns, Zils |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 76 mm |
| Dziļums | 9,6 mm |
| Augstums | 113,5 mm |
| Svars | 100 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Lietotāja pamācība | |
| Iepakojuma platums | 104,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 32,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 147 mm |
| Iepakojuma svars | 220 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |