| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
Seagate Game Drive STLV2000201 ārējais cietais disks 2 TB Balts | €111.30 |
|
arvutitark.ee |
Seagate Game Drive STLV2000201 ārējais cietais disks 2 TB Balts | €111.60 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| USB savienotājs | Micro-USB B |
| USB versija | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | Nē |
| Ethernet/LAN savienojums | Nē |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska ietilpība | 2 TB |
| Interfeiss | USB 3.0/2.0 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | USB |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Balts |
| LED indikatori | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Dziļums | 122,5 mm |
| Augstums | 14,5 mm |
| Svars | 167 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Iepakojuma platums | 106 mm |
| Iepakojuma dziļums | 149 mm |
| Iepakojuma augstums | 37,5 mm |
| Iepakojuma svars | 253 g |
| Loģistiskie dati | |
| Kastes svars (Master) | 1,13 kg |
| Paletes platums | 96,4 cm |
| Paletes garums | 118,7 cm |
| Paletes augstums | 104,6 cm |
| Paletes svars | 382,5 kg |
| Oriģinālās kastes platums | 118 mm |
| Kastes garums (Master) | 164 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 172 mm |