| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE FIRECUDA STLX2000400 | €159.06 |
|
www.pc21.fr |
SEAGATE FIRECUDA STLX2000400 | €161.31 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | Nē |
| Ethernet/LAN savienojums | Nē |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska ietilpība | 2 TB |
| Interfeiss | USB 3.0/2.0 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | USB |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Zils |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 75,9 mm |
| Dziļums | 113,5 mm |
| Svars | 249 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Lietotāja pamācība | Jā |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | Federālā komunikāciju komisija |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |