| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE FIRECUDA | €139.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska ietilpība | 2 TB |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | USB |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Jā |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Dziļums | 14,5 mm |
| Augstums | 122,5 mm |
| Svars | 167 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Lietotāja pamācība | Jā |
| Iepakojuma platums | 39 mm |
| Iepakojuma dziļums | 137,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 186,5 mm |
| Iepakojuma svars | 270 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |