Ražotājs: Silicon Power
Modelis: SP020TBPHD65BS3G
EAN: 4713436147855
Silicon Power Armor A65B. Cietā diska ietilpība: 2000 GB. USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Produkta krāsa: Melns, Pelēks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Silicon Power Armor A65B ulkoinen kovalevy 2000 GB Musta, Harmaa | €100.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska ietilpība | 2000 GB |
| Interfeiss | USB 3.0/2.0 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | USB |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Apvalka materiāls | Plastmasa, Gumija |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret nomešanu, Putekļu izturīgs, Triecienizturīgs, Ūdensdrošs |
| LED indikatori | Dati |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Kernel 2.6 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 143,4 mm |
| Dziļums | 86,7 mm |
| Augstums | 20,7 mm |
| Svars | 277 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB Type-A |
| Sertifikāti | |
| UN numurs | BSMI,CE,FCC,UKCA,KC,EAC |