Ražotājs: Silicon Power
Modelis: SP010TBPHDA80S3B
EAN: 0886576005355
Silicon Power Armor A80. Cietā diska ietilpība: 1000 GB, Cietā diska izmērs: 2.5". USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Produkta krāsa: Zils
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Silicon Power ārējais cietais disks 1TB Armor A80, zils | €80.00 |
|
arvutitark.ee |
Silicon Power Armor A80 ārējais cietais disks 1000 GB Zils | €81.41 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| Wi-Fi | |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 1000 GB |
| Tips | HDD |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | USB |
| Kopnes jauda | 5 V |
| Ārējais jaudas adapteris | |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Zils |
| Apvalka materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Aizsardzības īpašības | Triecienizturīgs, Iztur vibrāciju, Ūdensdrošs |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Plug and Play | |
| LED indikatori | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 2000, Windows 2000 Professional, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Business, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Ultimate, Windows XP Home, Windows XP Professional |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Sertifikācija | CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/RoHS/KCC/RCM |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 94 mm |
| Dziļums | 18,1 mm |
| Augstums | 139,5 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Papildus informācija | |
| Integrēts USB kabelis | |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |