Ražotājs: Silicon Power
Modelis: SP010TBPHD85BS3K
EAN: 4713436147800
Silicon Power Armor A85B. Cietā diska ietilpība: 1000 GB. USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Silicon Power Armor A85B disque dur externe 1 To Noir | €84.90 |
|
www.pc21.fr |
SILICON POWER ARMOR A85B | €88.59 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska ietilpība | 1000 GB |
| Interfeiss | USB 3.0/2.0 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | USB |
| Kopnes jauda | 5 V |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa, Gumija |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Spiediena izturība, Triecienizturīgs, Ūdensizturīgs |
| LED indikatori | Dati |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Kernel 2.6 |
| Sertifikācija | BSMI,CE,FCC,KC,EAC |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 92,3 mm |
| Dziļums | 25,9 mm |
| Augstums | 132,5 mm |
| Svars | 364 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB Type-A |