Ražotājs: Silicon Power
Modelis: SP020TBPHD85BS3K
EAN: 4713436147817
Silicon Power Armor - A85B. Cietā diska ietilpība: 2000 GB. USB versija: 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Silicon Power Armor - A85B disque dur externe 2 To Noir | €99.90 |
|
www.pc21.fr |
SILICON POWER ARMOR A85B | €101.52 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| USB versija | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska ietilpība | 2000 GB |
| Interfeiss | USB 3.0/2.0 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | USB |
| Kopnes jauda | 5 V |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa, Gumija |
| Aizsardzības īpašības | Aizsardzība pret triecieniem, Izturīgs pret nomešanu, Putekļu izturīgs, Spiediena izturība, Triecienizturīgs, Ūdensdrošs |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| LED indikatori | Aktivitāte, Dati, Jauda |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8.1, Windows XP |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Kernel 2.6 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 92,3 mm |
| Dziļums | 132,5 mm |
| Augstums | 25,9 mm |
| Svars | 364 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Ilgtspējas sertifikāti | Federālā komunikāciju komisija |