| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TOSHIBA CANVIO FOR SMARTPHONE 500GB USB 3.0 | €110.08 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 6000 Mbit/s |
| USB savienotājs | Micro-USB B |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| Wi-Fi | |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska ietilpība | 500 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Faila formāta sistēma | NTFS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | |
| Ārējais jaudas adapteris | |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 145 mm |
| Dziļums | 145 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Svars | 210 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | Micro-USB |
| Lietotāja pamācība | |