| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TOSHIBA CANVIO ALU | €99.79 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| USB savienotājs | Micro-USB B |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB datu pārraides ātrums | 480,5000 Mbit/s |
| Wi-Fi | |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 500 GB |
| Tips | HDD |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | USB |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Drošības algoritma atbalstīts | Netiek atbalstīts |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 75 mm |
| Dziļums | 113,5 mm |
| Augstums | 12 mm |
| Svars | 180 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | Micro-USB |
| Lietotāja pamācība | |
| Iekļautā programmatūra | NTI Backup Now EZ |
| Papildus informācija | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |