| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Toshiba Canvio Basics ārējais cietais disks 3000 GB Melns | €107.52 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| USB savienotājs | Micro-USB B |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 3000 GB |
| Tips | HDD |
| Faila formāta sistēma | NTFS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | USB |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums | 118,9 mm |
| Augstums | 21 mm |
| Svars | 217,5 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Papildus informācija | |
| Ātrās startēšanas gids | |