| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Toshiba Canvio Basics ārējais cietais disks 4000 GB Melns | €115.93 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| USB savienotājs | Micro-USB B |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 4000 GB |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | USB |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 78 mm |
| Dziļums | 19,5 mm |
| Augstums | 109 mm |
| Svars | 217,5 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB Type-A to Micro USB-B |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |