| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TOSHIBA CANVIO BASICS | €100.22 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| USB savienotājs | USB |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| Wi-Fi | |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 2000 GB |
| Tips | HDD |
| Faila formāta sistēma | NTFS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | USB |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 119 mm |
| Dziļums | 79 mm |
| Augstums | 20,5 mm |
| Svars | 230 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | Micro-USB |
| Garantijas karte | |
| Lietotāja pamācība | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Papildus informācija | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |