| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Toshiba Canvio Basics USB-C - Vaste schijf | €57.41 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 1000 GB |
| Faila formāta sistēma | NTFS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | USB |
| Maksimālā strāva | 0,9 A |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Sertifikācija | REACH |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 109 mm |
| Dziļums | 78 mm |
| Augstums | 14 mm |
| Svars | 149 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB Type-C līdz Micro-USB Type-B |
| Iepakojuma platums | 140 mm |
| Iepakojuma dziļums | 128 mm |
| Iepakojuma augstums | 40 mm |
| Iepakojuma svars | 249 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |