Ražotājs: Toshiba
Modelis: HDTW110EC3AA
EAN: 4051528219586
Toshiba Canvio Premium 1TB. Cietā diska ietilpība: 1000 GB, Cietā diska izmērs: 2.5". USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Produkta krāsa: Metālisks, Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TOSHIBA HDD EXTERNE CANVIO PREMIUM 1TO ARGENT METALLIQUE | €95.56 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| USB savienotājs | Micro-USB B |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 1000 GB |
| Tips | HDD |
| Faila formāta sistēma | NTFS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | USB |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Metālisks, Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 Home, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Professional, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 109 mm |
| Dziļums | 78 mm |
| Augstums | 13,5 mm |
| Svars | 165 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Futlāris, apvalks pārnēsāšanai | |
| Lietotāja pamācība | |
| Iekļautā programmatūra | NTI Backup Now EZ |
| Papildus informācija | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |