| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TOSHIBA CANVIO READY 4TO NOIR | €115.93 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| USB savienotājs | Micro-USB B |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 4000 GB |
| Faila formāta sistēma | NTFS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | USB |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 119 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 21,5 mm |
| Svars | 236 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | Micro-USB |
| Garantijas karte | |
| Lietotāja pamācība | |