Ražotājs: Toshiba
Modelis: HDWC350EK3JB
EAN: 4260557510643
Toshiba HDWC350EK3JB. Cietā diska ietilpība: 5000 GB, Cietā diska izmērs: 3.5". USB versija: 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Cietā diska rotācijas ātrums: 7200 RPM. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TOSHIBA CANVIO | €150.18 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| USB savienotājs | Micro-USB B |
| USB versija | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 5000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 128 MB |
| Faila formāta sistēma | NTFS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | |
| Ārējais jaudas adapteris | |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100-240 V |
| AC adaptera frekvence | 50/60 Hz |
| AC adaptera izejas spriegums | 12 V |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 129,5 mm |
| Dziļums | 167 mm |
| Augstums | 41,5 mm |
| Svars | 930 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC, USB |
| Lietotāja pamācība | |