Ražotājs: Dahua Technology
Modelis: DHI-PSSD-T70-2TB-S
EAN: 6923172586360
Dahua Technology DHI-PSSD-T70-2TB. SDD diskdziņa kapacitāte: 2 TB. USB savienotājs: USB Veids-C, USB versija: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Lasīšanas ātrums: 510 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 490 MB/s. Produkta krāsa: Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Dahua Technology DHI-PSSD-T70-2TB Sudrabs | €106.98 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| SSD disks | |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 2 TB |
| Interfeiss | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| NVMe | Nē |
| Lasīšanas ātrums | 510 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 490 MB/s |
| Savienojamība | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wi-Fi | Nē |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Aizsardzības īpašības | Triecienizturīgs |
| TRIM atbalsts | Jā |
| S.M.A.R.T. atbalsts | Jā |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Jā |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android, iOS |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 89 mm |
| Dziļums | 51 mm |
| Augstums | 9 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 77 mm |
| Iepakojuma augstums | 35 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |