Ražotājs: Dahua Technology
Modelis: DHI-PSSD-T70-500G-B
EAN: 6923172535085
Dahua Technology PSSD-T70-500G. SDD diskdziņa kapacitāte: 500 GB. USB savienotājs: USB Veids-C, USB versija: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Lasīšanas ātrums: 510 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 490 MB/s. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Dahua Technology PSSD-T70-500G 500 GB Melns | €47.67 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| SSD disks | |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 500 GB |
| Interfeiss | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Lasīšanas ātrums | 510 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 490 MB/s |
| Savienojamība | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wi-Fi | Nē |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Aizsardzības īpašības | Triecienizturīgs |
| TRIM atbalsts | Jā |
| S.M.A.R.T. atbalsts | Jā |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Jā |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android, iPadOS |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 89 mm |
| Dziļums | 51 mm |
| Augstums | 9 mm |
| Svars | 48,5 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB Type C - USB Type A |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 77 mm |
| Iepakojuma augstums | 35 mm |
| Iepakojuma svars | 105 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, Federālā komunikāciju komisija |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Garantijas periods | 3 gads(i) |
| Papildus informācija | |
| TBW vērtējums | 310 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |