Ražotājs: HP
Modelis: 7NL52AA#ABB
EAN: 6955914606142
HP P500. SDD diskdziņa kapacitāte: 250 GB, SSD formas standarts: 2.5". USB savienotājs: USB Veids-C, USB versija: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Lasīšanas ātrums: 370 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 200 MB/s. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP P500 250 GB Melns | €47.94 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| SSD disks | |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 250 GB |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| NVMe | |
| Lasīšanas ātrums | 370 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 200 MB/s |
| Savienojamība | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| Wi-Fi | |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Sertifikācija | CE, UL |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 1,05 W |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 1,9 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 2,7 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 79.1 mm |
| Dziļums | 53.9 mm |
| Augstums | 10 mm |
| Svars | 45.4 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Papildus informācija | |
| TBW vērtējums | 100 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 95 % |
| Operacionālais trieciens | 100 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 100 G |
| Operacionālā vibrācija | 3,1 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,1 G |