| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP P500 | €43.32 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| SSD disks | |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 120 GB |
| Lasīšanas ātrums | 380 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 110 MB/s |
| Savienojamība | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| Wi-Fi | |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 79.1 mm |
| Dziļums | 53.9 mm |
| Augstums | 10 mm |
| Svars | 45.4 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 95 % |