Ražotājs: MyMedia
Modelis: 69285
EAN: 0023942692850
MyMedia MyExternal SSD. SDD diskdziņa kapacitāte: 512 GB, SSD formas standarts: M.2. USB savienotājs: USB Veids-C, USB versija: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Lasīšanas ātrums: 520 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 480 MB/s. Produkta krāsa: Pelēks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Kõvaketas väline SSD MyMedia 512GB USB3.2 Gen2 USB-C, M.2, USB-C -> USB-A kaabel, Re520MB/s Wr400MB/ | €59.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| SSD disks | |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Lasīšanas ātrums | 520 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 480 MB/s |
| Savienojamība | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wi-Fi | Nē |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Aizsardzība ar paroli | Nē |
| Aparatūras šifrēšana | Nē |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 8, Windows 7 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 39 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 8,6 mm |
| Svars | 40 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB Type C - USB Type A |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 60 % |