Ražotājs: Samsung
Modelis: MU-PA1T0B/EU
EAN: 5711783862116
Samsung T5. SDD diskdziņa kapacitāte: 1000 GB. USB savienotājs: USB Veids-C, USB versija: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Lasīšanas ātrums: 540 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 540 MB/s. Datu pārsūtīšanas ātrums: 0,54 Gbit/s. Aizsardzība ar paroli, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SAMSUNG PORTABLE SSD T5 MU-PA1T0 | €164.64 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| SSD disks | |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1000 GB |
| Lasīšanas ātrums | 540 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 540 MB/s |
| Savienojamība | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| Wi-Fi | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 0,54 Gbit/s |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android 4.4, Android 5.0, Android 5.1 |
| Sertifikācija | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 74 mm |
| Dziļums | 10,5 mm |
| Augstums | 57,3 mm |
| Svars | 51 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |