Ražotājs: Seagate
Modelis: STJE1000400
EAN: 0763649138588
Seagate One Touch STJE1000400. SDD diskdziņa kapacitāte: 1000 GB, SSD formas standarts: 2.5". USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Lasīšanas ātrums: 400 MB/s. Produkta krāsa: Pelēks
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| SSD disks | |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1000 GB |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| Lasīšanas ātrums | 400 MB/s |
| Savienojamība | |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| HP segments | Bizness, Mājas |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 55,5 mm |
| Dziļums | 10 mm |
| Augstums | 75 mm |
| Svars | 65 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 104,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 29,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 146 mm |
| Iepakojuma svars | 131 g |