Ražotājs: Seagate
Modelis: STHB1000401
EAN: 0763649128350
Seagate STHB1000401. SDD diskdziņa kapacitāte: 1000 GB. USB savienotājs: USB, USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Lasīšanas ātrums: 540 MB/s. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5 Gbit/s. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Seagate Game Drive for Xbox STHB1000401 - Puolijohdeasema - 1 Tt - ulkoinen (... | €281.61 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| SSD disks | |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1000 GB |
| Lasīšanas ātrums | 540 MB/s |
| Savienojamība | |
| USB savienotājs | USB |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| Wi-Fi | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5 Gbit/s |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| HP segments | Bizness, Mājas |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 79 mm |
| Dziļums | 9,1 mm |
| Augstums | 93,5 mm |
| Svars | 84 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Iepakojuma platums | 171,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 134,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 21 mm |
| Iepakojuma svars | 267 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |