Ražotājs: Philips by Signify
Modelis: 8719514417595
EAN: 8719514417595
Philips Āra gaismekļi. Tips: Āra sienas apgaismojums, Produkta krāsa: Pelēks, Balts, International Protection (IP) code: IP44. Spuldzes tips: LED, Gaismas krāsa: Silti balta, Spuldzes kalpošanas laiks: 25000 h. Barošanas avota veids: AC, Energoefektivitātes klase: E. Platums: 84 mm, Dziļums: 171 mm, Garums: 171 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 18 mm, Iepakojuma dziļums: 9,5 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Āra sienas apgaismojums |
| Produkta krāsa | Pelēks, Balts |
| International Protection (IP) code | IP44 |
| Aizsardzības klase | II |
| Nokrišņu | Jā |
| Piemērotība montāžai uz augšu / uz leju | Nē |
| Piemērots āram | Dārzs, Patio |
| Maināms gaismas avots | Jā |
| Piemērots istabām | Dārzs, Patio |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret koroziju, Putekļu izturīgs |
| Pārvietojams | Nē |
| Augstākās kvalitātes materiāls | Y |
| Izturīgs, augstas kvalitātes materiāls | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| USB uzlāde | Nē |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Lampas | |
| Spuldzes tips | LED |
| Gaismas krāsa | Silti balta |
| Spuldzes kalpošanas laiks | 25000 h |
| Gaismas leņķi | 110 ° |
| Krāsas temperatūra (minimālā) | 2700 Kelvina grādos |
| Gaismas plūsma | 450 lūmens |
| Krāsas temperatūra (maksimālā) | 2700 Kelvina grādos |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Divvirzienu gaismas stari | Nē |
| lampu tehnoloģija | |
| Definētie gaismas stari | Nē |
| Kopējā gaismas plūsma | 450 lūmens |
| Ergonomika | |
| Armatūra aptumšojama | Nē |
| Ar apgaismojuma regulatoru | Nē |
| Izkliedēts gaismas efekts | Jā |
| Rotācija jebkurā virzienā | Nē |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 18 mm |
| Iepakojuma dziļums | 9,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 23 mm |
| Iepakojuma neto svars | 420 g |
| Iepakojuma bruto svars | 510 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 84 mm |
| Dziļums | 171 mm |
| Garums | 171 mm |
| Augstums | 215 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Tālvadības pults | Nē |
| Regulējams lampas turētājs | Nē |
| Centrālā detaļa iekļauta | Nē |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| Īpašības | |
| Regulējams augstums | Nē |
| Loģistiskie dati | |
| 12NC Logistic kods (-i) | 929003187801 |
| Papildus informācija | |
| Included bulb energy efficiency class (old) | E |
| Tehniskās detaļas | |
| Neto svars | 420 g |