Ražotājs: Philips by Signify
Modelis: 8719514417977
EAN: 8719514417977
Philips Āra gaismekļi. Produkta krāsa: Melns, Balts, International Protection (IP) code: IP54, Piemērots āram: Dārzs, Patio. Spuldzes tips: LED, Gaismas krāsa: Silti balta, Spuldzes kalpošanas laiks: 20000 h. Barošanas avota veids: AC, Energoefektivitātes klase: E. Platums: 250 mm, Dziļums: 250 mm, Garums: 250 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 24,5 mm, Iepakojuma dziļums: 2,8 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Liibuv LED Laevalgusti Philips Superslim Must 15 W | €58.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| USB uzlāde | Nē |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Balts |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Aizsardzības klase | II |
| Nokrišņu | Jā |
| Piemērots āram | Dārzs, Patio |
| Maināms gaismas avots | Nē |
| Apgaismojuma tips | Mūsdienīgs |
| Piemērots istabām | Dārzs, Patio |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret koroziju, Putekļu izturīgs |
| Pārvietojams | Nē |
| Lampas | |
| Spuldzes tips | LED |
| Gaismas krāsa | Silti balta |
| Spuldzes kalpošanas laiks | 20000 h |
| Krāsas temperatūra (maksimālā) | 2700 Kelvina grādos |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Krāsas temperatūra (minimālā) | 2700 Kelvina grādos |
| Gaismas plūsma | 1300 lūmens |
| lampu tehnoloģija | |
| Definētie gaismas stari | Jā |
| Kopējā gaismas plūsma | 1300 lūmens |
| Ergonomika | |
| Armatūra aptumšojama | Nē |
| Ar apgaismojuma regulatoru | Nē |
| Izkliedēts gaismas efekts | Jā |
| Rotācija jebkurā virzienā | Nē |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 24,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 2,8 mm |
| Iepakojuma augstums | 25 mm |
| Iepakojuma neto svars | 470 g |
| Iepakojuma bruto svars | 540 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 250 mm |
| Garums | 250 mm |
| Dziļums | 250 mm |
| Augstums | 23 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Tālvadības pults | Nē |
| Regulējams lampas turētājs | Nē |
| Centrālā detaļa iekļauta | Jā |
| Papildus informācija | |
| Included bulb energy efficiency class (old) | E |
| Saderība gandrīz ar visiem dimmeriem | Nē |
| Loģistiskie dati | |
| 12NC Logistic kods (-i) | 929003191301 |
| Tehniskās detaļas | |
| Neto svars | 470 g |