Ražotājs: Philips by Signify
Modelis: 8719514476950
EAN: 8719514476950
Philips Ārpus telpu gaismekļi. Tips: Āra sienas apgaismojums, Produkta krāsa: Melns, International Protection (IP) code: IP44. Stiprinājuma / vāka veids: Nenomaināmas spuldzes, Spuldzes tips: LED, Gaismas plūsma: 255 lūmens. Baterijas spriegums: 4 V, Maiņstrāvas ievades spriegums: 4 B, Maiņstrāvas ievades frekvence: 4 B. Platums: 158 mm, Dziļums: 184 mm, Garums: 184 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 21,5 mm, Iepakojuma dziļums: 17,5 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
PHILIPS TYLA IR WALL AN 1X1.2W 40K SOLAR | €75.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Āra sienas apgaismojums |
| Produkta krāsa | Melns |
| International Protection (IP) code | IP44 |
| Nokrišņu | Jā |
| Piemērots āram | Fasāde |
| Integrētie sensori | Dienas/nakts sensors |
| Maināms gaismas avots | Nē |
| Piemērots istabām | Dārzs, Patio |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret koroziju, Putekļu izturīgs |
| Augstākās kvalitātes materiāls | Y |
| Lampas | |
| Stiprinājuma / vāka veids | Nenomaināmas spuldzes |
| Spuldzes tips | LED |
| Krāsas temperatūra (maksimālā) | 4000 Kelvina grādos |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Krāsas temperatūra (minimālā) | 4000 Kelvina grādos |
| Gaismas plūsma | 255 lūmens |
| Divvirzienu gaismas stari | Nē |
| Rezerves spuldzes jauda (max) | 1,2 W |
| Kopējā gaismas plūsma | 250 lūmens |
| Ergonomika | |
| Armatūra aptumšojama | Nē |
| Ar apgaismojuma regulatoru | Nē |
| Izkliedēts gaismas efekts | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 21,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 17,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 20 mm |
| Iepakojuma neto svars | 650 g |
| Iepakojuma bruto svars | 1 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 158 mm |
| Dziļums | 184 mm |
| Garums | 184 mm |
| Augstums | 188 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas spriegums | 4 V |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 4 B V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 4 B Hz |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Papildus informācija | |
| Included bulb energy efficiency class (old) | A |
| LED moduļa garantija | 5 gads(i) |
| Iepakojuma saturs | |
| Regulējams lampas turētājs | Nē |
| Centrālā detaļa iekļauta | Nē |
| Loģistiskie dati | |
| 12NC Logistic kods (-i) | 929003260501 |
| Tehniskās detaļas | |
| Neto svars | 700 g |