Ražotājs: Philips by Signify
Modelis: 8720169263895
EAN: 8720169263895
Philips Ārpus telpu gaismekļi. Tips: Āra sienas apgaismojums, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Plastmasa. Spuldžu skaits: 1 spuldze(-s), Spuldzes tips: LED, Spuldzes kalpošanas laiks: 50000 h. Barošanas avota veids: Solārs, Saules baterijas spriegums: 4 V. Platums: 140 mm, Dziļums: 190 mm, Augstums: 205 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 150 mm, Iepakojuma dziļums: 165 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Āra sienas apgaismojums |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| International Protection (IP) code | IP44 |
| Nokrišņu | Jā |
| Aizsardzības klase | III |
| Piemērots āram | Fasāde, Dārzs, Patio |
| Integrētie sensori | Dienas/nakts sensors, Kustības sensors |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Solārs |
| Saules baterijas spriegums | 4 V |
| Lampas | |
| Spuldžu skaits | 1 spuldze(-s) |
| Spuldzes ( -s) | Jā |
| Spuldzes tips | LED |
| Spuldzes kalpošanas laiks | 50000 h |
| Krāsu temperatūra | 3000 Kelvina grādos |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Gaismas plūsma | 250 lūmens |
| Rezerves spuldzes jauda (max) | 1,4 W |
| Ergonomika | |
| Ar apgaismojuma regulatoru | Nē |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 150 mm |
| Iepakojuma dziļums | 165 mm |
| Iepakojuma augstums | 240 mm |
| Iepakojuma svars | 700 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 140 mm |
| Dziļums | 190 mm |
| Augstums | 205 mm |
| Svars | 480 g |