Ražotājs: TooQ
Modelis: FS20404HM-B
EAN: 8433281013759
TooQ Ares. Maksimālais svars (tilpums): 100 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 152,4 cm (60"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 2,54 m (100"), Montāžas saskarnes saderība (min): 200 x 200 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 1000 x 600 mm. Augstuma regulēšanas diapazons: 1240 - 1640 mm, Slīpuma leņķis: -10 - 5°. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
TooQ Ares 2,54 m (100") Melns | €297.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 100 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 152,4 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 2,54 m |
| Uzstādīšanas tips | Grīda |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 200 x 200 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 1000 x 600 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 400 x 400,600 x 400,800 x 400,800 x 600,900 x 600,1000 x 600 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Pievienoto plauktu skaits | 2 |
| Pielāgojami plaukti | Jā |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulējuma veids | Manuāls |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 1240 - 1640 mm |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Slīpuma leņķis | -10 - 5 ° |
| Riteņi | Jā |
| Riteņu skaits | 4 Ritenis (-ņi) |
| Nobloķējami riteņi | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1220 mm |
| Dziļums (max) | 71 cm |
| Augstums | 2320 mm |
| Svars | 39,8 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | Jā |
| Montāžas komplekts | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 1176 mm |
| Iepakojuma dziļums | 345 mm |
| Iepakojuma augstums | 446 mm |
| Iepakojuma svars | 44,2 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |